Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasze dziecko umiera. Z winy lekarzy

Utworzony przez Aqua, 22 sierpnia 2010 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Jak zwykle skończy się na gadaniu jakie to winne procedury nie człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Kobieta nie chodziła do Ginekologa z lublina, nie dała mu zarobić, to ją przyjęli jak DUPĄ O KANT STOŁU. Taka prawda niestety...
A my chodziliśmy do ginekologa z Lublina, daliśmy mu nieźle zarobić, a potraktowano nas dokładnie jak d*** O KANT STOŁU , wyszliśmy na frajerów a doktorek buduje willę pod lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niepierwszy i nieostatni przypadek niekompetencji i niedouczenia lekarzy z PSK4 Z przykrością stwierdzam że, większość z Nich nie potrafi postawić właściwej diagnozy a pojęcie o nowych metodach leczenia jest zerowe (doświadczyłem tego osobiście). A znaleźliśmy tam jedną lekarkę która swoim działanie by nikogo nie zabiła (pewno już się przeniosła z dala od tej lubelskiej mafii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafiłam do PSK z obumarłą ciążą i powiem szczerze było ciężko z miejscami, trafiłam na korytarz na początku, ale opieka była bardzo dobra zarówno lekarzy jak i pielęgniarek i dzięki tej opiece mogłam jakoś znieść moją stratę, dodam, że nie zapłaciłam za nią ani złotówki, mam zamiar w przyszłości tam rodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również trafiłam do tej kliniki. Przyznam, że lerzałam na korytarzu (norma około 12 pacjentek na korytarzu). Bardzo mili lekarze i pielęgniarki. Pan Profesor ma wiedzę. Niestety tam w klinice jeśli jest ok to nie trzymają ciężarnej, ponieważ jest cały czas młyn.Lekarze i pielęgniarki tam na prawdę pracują a nie tak jak na prowincji gdzie na oddziale są 2 - 3 pacjentki. Nawet nie pomyślałam by komukolwiek ,,dać tam w łapę''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze dziecko umiera nie z winy lekarzy, tylko dlatego że ma ciężką wadę wrodzoną i nie wiadomo co jeszcze.... po drugie na jaczewskiego by go nie zoperowali, bo tam nie ma chirurgii dzieciecej.... tylko przewiezliby karetką na chodzki... dokładnie to samo zrobili na krasnickiej po trzecie, jesli ktos dal pieniadze lekarzowi, to niech to zglosi na policje lub do prokuratury, a nie piszcie bzdur po czwarte obwiniajcie rzadzących, ze mało miejsc w szpitalach, że skandaliczne warunki - to nie wina lekarzy w najbliższymj czasie zamykaja ginekologie na staszica, bedzie jeszcze trudniej z miejscami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać "Pani Lubliniance" roku 1,5 tys w kopercie + dobre perfumy (taryfikator z maja) i byłoby po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
surgeon napisał:
po pierwsze dziecko umiera nie z winy lekarzy, tylko dlatego że ma ciężką wadę wrodzoną i nie wiadomo co jeszcze.... po drugie na jaczewskiego by go nie zoperowali, bo tam nie ma chirurgii dzieciecej.... tylko przewiezliby karetką na chodzki... dokładnie to samo zrobili na krasnickiej po trzecie, jesli ktos dal pieniadze lekarzowi, to niech to zglosi na policje lub do prokuratury, a nie piszcie bzdur po czwarte obwiniajcie rzadzących, ze mało miejsc w szpitalach, że skandaliczne warunki - to nie wina lekarzy w najbliższymj czasie zamykaja ginekologie na staszica, bedzie jeszcze trudniej z miejscami....
po pierwsze: dlaczego dziewczynę z zagrożoną ciążą kilkanaście dni przed porodem odesłali do domu? po drugie: dlaczego nie przyjęli jej jak rodziła - to był ich psi obowiązek, sorry kit z brakiem miejsc to stara śpiewka. skoro tam wcześniej leżała i miała zapewne tam robione szereg badań,tam najlepiej znali jej historie choroby. po trzecie: ile metrów / kilometrów jest z Jaczewskiego na Chodźki a ile z Krasnickiej Stan matki i dziecka był bardzo dobry ? odpiera zarzuty Jan Oleszczuk, kierownik kliniki położnictwa i perinatologii. ? Wydawało się też, że poród nastąpi później, pod koniec sierpnia ? dodaje. Sam jednak przyznaje, że pani Aneta powinna rodzić w jego szpitalu. ? Niestety, mamy potężne przepełnienia na oddziałach. Lekarz dyżurny nie miał możliwości przyjęcia pacjentki ? dodaje Oleszczuk. wiec co sie puszysz w stanie zagrożenia dziecka lekaz dyżurny ma obowiazek przyjąc pacjentkę natychmiast anie ganiac po mieście. przeciez i tak tuz po porodzie trafiły by obie na chodźki, nie było miejsca na sali porodowej!!!! trzeba było jedynie odebrac skomplikowany poród to az tak dużo ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak przeczytałem tytuł to zacząłem się śmiać , oczywiście nie chodzi mi tutaj o ludzką tragedie , tylko o ton , w jakim ogólnie został napisany. no a gdyby nie lekarze to byś kmiotku pewno po tym świecie nie chodził już. Tyle w temacie . Jeżeli chcecie aby każdego przyjmowali , proszę , pisać pisma do rządu , pikietować o budowę nowych szpitali, wtedy każdy będzie miał gdzie leżeć , sciągnijcie lekarzy którzy wyjechali , bo nie chcialo im się pracować za psie pieniądze w tym kraju , to będzie miał kto leczyć . Założy facet sprawę , no to przegra , nawet na wokandę pewnie nie trafi , gdyż winy lekarzy tutaj nie ma , a przepisy są po jego stronie. Pozdrawiam i dzieciaczkowi życzę zdrowia i trzymam za niego kciuki
Jakże mi żal niezmiernie tych biednych lekarzy mieszkających w Dąbrowicy. Juz utarło sie powiedzenie, że tam mieszkają biedni lekarze. Do roboty i do nauki, bo wykształcili sie za publiczne pieniądze i łaski pracując nikomu nie robią, a jak im za cięzko do uprawiać marchewkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WQR napisał:
To niepierwszy i nieostatni przypadek niekompetencji i niedouczenia lekarzy z PSK4Z przykrością stwierdzam że, większość z Nich nie potrafi postawić właściwej diagnozy a pojęcie o nowych metodach leczenia jest zerowe (doświadczyłem tego osobiście).A znaleźliśmy tam jedną lekarkę która swoim działanie by nikogo nie zabiła (pewno już się przeniosła z dala od tej lubelskiej mafii).
Ja też tam trafiłam. Odrazu po porodzie oznajmili że dziecko nie ma żadnych szans na przeżycie (niemalże powiedzieli mi to w taki sposób jak by oznajmiali ze mam zdrowe i piękne dziecko) po czym moje dziecko ma już 5 lat i jest piękne i zdrowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos wspomnial ze pracuja za psie pieniadze chyba ktos po fachu chcialabym tyle zarabiac a te prywatne gabinety czy w nich tez malo zarabiaja Ja mieszkam w Madrycie i wierzcie mi ze chyba w calej Hiszpani nie ma tyle prywatnych gabinetów co u Nas w jednym miescie.Zgadzam sie ze chory jest system od tego trzeba zaczac a potem wzielabym sie za szanownych lekarzy.Mialam okazje trafic na pogotowie i nie zyczylabym nikomu zeby go tak potraktowano.Ale wiem ze sa lekarze z powolania i wykonuja dobrze swoja prace a takie za przeproszeniem gnidy psuja opinie wszystkim lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak przeczytałem tytuł to zacząłem się śmiać , oczywiście nie chodzi mi tutaj o ludzką tragedie , tylko o ton , w jakim ogólnie został napisany. no a gdyby nie lekarze to byś kmiotku pewno po tym świecie nie chodził już. Tyle w temacie . Jeżeli chcecie aby każdego przyjmowali , proszę , pisać pisma do rządu , pikietować o budowę nowych szpitali, wtedy każdy będzie miał gdzie leżeć , sciągnijcie lekarzy którzy wyjechali , bo nie chcialo im się pracować za psie pieniądze w tym kraju , to będzie miał kto leczyć . Założy facet sprawę , no to przegra , nawet na wokandę pewnie nie trafi , gdyż winy lekarzy tutaj nie ma , a przepisy są po jego stronie. Pozdrawiam i dzieciaczkowi życzę zdrowia i trzymam za niego kciuki
psie pieniądze? no aż scyzoryk się w kieszeni otwiera!jakimi samochodami jeżdżą ,jakie mają domy i jeszcze mało. człowiek zapieprza ciężko po 12 godzin ,a on pół dnia nie może wytrzymać w szpitalu.pełno gabinetów prywatnych bez rachunków i co myślicie,że odciągają od tego jakiś podatek.jak wybrał zawód lekarza to jego zasrany obowiązek leczyć.ale prawda jest taka,że wielu wybiera ten zawód dla kasy.polska służba zdrowia to jeden wielki pic na wode. zdrowia dla maluszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...